مهم نیست چه رشته ای خوندی یا چقدر تجربه کاری داری، ما همه مهارت هایی که لازم داری تا باهاشون کار خودت رو راه بندازی رو بهت میدیم. تو مدرسه کسب و کار کارابیز، یه دوره جذاب برات طراحی کردیم به اسم استارت باکس، کسب و کار خودتو با استارت باکس کارابیز شروع کن.

اما استارت باکس چطوری طراحی شده؟ ما با بیش از 10 نفر از صاحبان کسب و کارهای موفق کشور مصاحبه کردیم و ازشون پرسیدیم تو انتخاب نیروی کار، چه مهارت هایی براشون مهمه؟ ترند های جهانی کسب و کار رو بررسی کردیم و دیدیم که شرکت های برتر دنیا چه اسکیل هایی رو تو متخصص هاشون میخوان. تو ادامه مسیر با چندین کارآفرین و صاحب استارتاپ های نوپا تو اکوسیستم مشورت کردیم و از اونها هم پرسیدیم که اگر کسی بخواد بیاد تو مسیر شما چه چیزایی رو باید یاد بگیره؟ بر این اساس دیدیم که برای موفقیت و ورود به این مسیر داشتن مهارت تو 4 حوزه خیلی مهمه

نتیجه بیش از 100 ساعت مصاحبه و هزار نفرساعت کار تحقیقاتی، شد یه مسیر جذاب از محتوای کاربردی برای ورود شما به دنیای کسب و کار و کارآفرینی. وقتی مسیر طراحی شد، حالا نوبت رسید به تولید محتوای متناسب برای شما. ما با دقتی وسواس گونه، بهترین مدرسین رو دستچین کردیم، محتوای هر جلسه از درس ها رو چندین بار بررسی و اصلاح کردیم تا مطمئن شیم هر دقیقه از محتوایی که به کاربرای کارابیز ارائه میشه هم بهترین کیفیت رو داشته باشه و هم در راستای این مسیر باشه.

تو تست های کاربرهای اولیه به این نتیجه رسیدیم که محتوا رو تو 3 استپ 5 درسه به شما ارائه بدیم. هر درس هم 6 جلسه 1 ساعته داره که اسکوپ آموزشی مناسبی رو برای شما ارائه بده و حجم محتوای هر جلسه خسته کننده نباشه. استپ ها به صورت پیشرونده طراحی شدن و شما برای اینکه تو هر استپ برید جلو باید درسهای استپ قبلی رو دیده باشید. برای شخصی سازی هم شما میتونید 2 تا درس از استپ 3 رو خودتون انتخاب کنید.

در انتهای دوره میتونی با شرکت تو چالش کارآفرینی کارابیز، برنده جایزه پانصد میلیون تومنی گروه سرمایه گذارای کارابیز بشی و ایده ات رو به کسب و کار تبدیل کنی.

دوره استارت باکس

دوره جامع کسب و کار استارت باکس

چه چیزایی تو استارت باکس کارابیز یاد می گیرم؟

مخاطب استارت باکس کیه؟

هر کسی که دوره دبیرستان رو تموم کرده باشه و بخواد آینده اش رو خودش بسازه. با استارت باکس تو کمتر از 6 ماه روی خودت سرمایه گذاری می کنی و به جایی میرسی که اطرافیانت آرزوش رو دارن.

با استارت باکس کارابیز آشنا نیستی؟

تو این مقاله به طور کامل توضیح دادیم که محتوای استارت باکس چیه، به چه دردی میخوره و هزینه اش چقدره

مراحل ثبت نام استارت باکس کارابیز

ثبت نام تو استارت باکس کارابیز خیلی ساده است. بعد از ورود به سایت ما روی دکمه ورود به سامانه که کلیک کنی، میری به صفحه ورود به اپلیکیشن

واسه ثبت نام آماده ای؟ آینده همین فرداست، نذار فرصتش از دستت بره!