آژانس دیجیتال مارکتینگ هدف

نقطه سرخط با رضا شاکری

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

نقطه سرخط با رضا شاکریتو مجموعه ویدئوهای نقطه سر خط، ما مصاحبه‌های جذاب از کارآفرین ها و بنیان گذارای استارتاپ ها براتون آماده کردیم، از تجربه های سخت و شیرین شون و مسیر رشدشون برای ما میگن، مصاحبه هایی خودمونی، ساده و تاثیرگذار که میتونه راهنمای خیلی از ما باشه که تازه اول مسیر هستیم و می خوایم کارمون رو شروع کنیم.
آژانس دیجیتال مارکتینگ هدف
آژانس دیجیتال مارکتینگ هدف
 آژانس دیجیتال مارکتینگ هدفتیم هدف با اشتیاق و تعهد، با به‌کارگیری دانش و تخصص خود سعی در ارائه باکیفیت‌ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ با بهینه‌ترین زمان و هزینه دارد. هدف با ارائه خدمات در زمینه‌های سئو و بهینه سازی، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، تبلیغات آنلاین، و تولید محتوا، افراد و شرکت‌ها را در مسیر موفقیت در دنیای دیجیتال همراهی می‌کند.ازطریق لینک زیر می‌تونید از وبسایتشون بازدید کنید:آزانس دیجیتال مارکتینگ هدف 
آژانس دیجیتال مارکتینگ هدف
آژانس دیجیتال مارکتینگ هدف
رضا شاکری، مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ هدف بهمون می‌گه که اصول راه‌اندازی هر استارتاپی اینه که از ابتدای کار به قدم‌های آخر و جذب سرمایه و غیره فکر نکنیم و قدم به قدم پیش بریم. رضا همچنین معتقده که جذب نیرو و گسترش اعضای تیم نسبت به هر کار دیگه‌ای سخت‌تره.نظر شما چیه؟ به نظرتون کدوم قسمت راه‌اندازی استارتاپ سخت‌ترین قسمتشه؟

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز دهی روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

اولین نفری باشید که امتیاز میدهید