ورود | ثبت نام

کارابیز

اینجا براتون با نخبه های شغل های مختلف، بسته های کسب و کاری رو آماده کردیم، یه راه سریع واسه اینکه بتونی حرفه ای شی و تو رشته مورد علاقه ات کارتو شروع کنی

درس های اختصاصی کسب و کارها

طراحی شده توسط نخبگان هر حرفه

راه میانبر تو به شغلی که دوس داری

Cooking Business

دوره کسب و کار آشپزی

عشق به غذا و آشپزی تو خیلی از ما هست و دوست داریم آشپز شیم، ولی نمیدونیم از کجا شروع کنیم، ریسکهاش رو نمی شناسیم و خلاصه نمیدونیم تو دنیای کسب و کاری آشپزی چه خبره، تو بسته کسب و کار آشپزی با سامان گلریز، همه اینا رو یاد می گیریم.

Teaching Business

دوره کسب و کار تدریس

راه جدیدی رو برای ورود به دنیای آموزش با بسته کسب و کار تدریس کارابیز براتون طراحی کردیم، با نظارت و آموزش مستقیم دکتر رضا بابایی، استاد برجسته شیمی و بنیانگذار مدرسه آنلاین تاملند میتونید یک استاد حرفه ای بشین

بسته کسب و کار X

دوره کسب و کار مبتنی بر بلاکچین

بلاکچین چیه؟ یه تکنولوژی ذخیره سازی اطلاعاته که این اجازه رو به ما میده تا بتونیم از مفهوم غیرمترکز در ساختارهای مختلف استفاده کنیم. یکی از مهم ترین و انقلابی ترین کاربرد های بلاکچین در اقتصاد، مفهوم Defi یا همون اقتصاد غیرمتمرکزه که نتیجه این مفهوم، ایجاد صنعت رمزارز و رشد نمایی اونهاست.

از کاربردهای دیگه بلاکچین میشه به کاربردش در صنعت پزشکی، زنجیره تامین، حمل و نقل و همینطور مالکیت معنوی اشاره کرد. ما تو این دوره در مورد مفهوم غیر متمرکز و اهمیت بلاکچین و پتانسیل های این تکنولوژی جذاب با رویکرد کارآفرینی برای شما صحبت می کنیم.

mobilegraphy

دوره کسب و کار موبایل گرافی

اگه می‌خوای در مدت زمان کم و بدون نیاز به تجهیزات خاص واراد بازار کار بشی، جای درستی اومدی!
در دوره‌ی موبایل‌گرافی، یاد می‌گیری چطور باید به جهان اطرافت نگاه کنی و چطور می‌تونی با ایده‌های خاص، تصاویر رو ثبت کنی. بهت یاد می‌دیم قابلیت‌های موبایلتو بشناسی و ازش به عنوان ابزار کارت استفاده کنی. باهاش عکاسی و فیلم‌برداری و ادیت انجام بدی.
چه بخوای فقط عکس‌های خوبی از خودت و دورهمی‌های خانوادگی ثبت کنی و یا بخوای با ساختن تیزرهای تبلیغاتی، به درآمد خیلی خوب برسی، این دوره برای تو ساخته شده!

بسته کسب و کار X

دوره کسب و کار عکاسی

توی این دوره شما با تکنیک‌های عکاسی و نورپردازی و اشکال مختلف عکاسی آشنا می‌شید و به منوها و تنظیمات دوربین‌ها مسلط می‌شید. همچنین کلی نکته کاربردی یاد می‌گیرید از این‌که چطور باید یه دوربین خوب بخرید تا این‌که اگه فایل‌های عکاسیتون خراب شد، چطوری ریکاوریشون کنید!