دوره معلم شو!

معلمی و تدریس از کارهاییه که می‌تونه تاثیر جاودانه روی یک دانش آموز بذاره. به همین دلیله که انسان‌های بزرگ همیشه از یک معلم،منتور یا یک مشاور که تاثیر شگرفی توی مسیرشون داشته تقدیر می‌کنن. عصر امروز؛ عصریه که می‌تونه کار معلمی رو درکنار ارزش والاش، به یک شغل پول‌ساز هم تبدیل و به بالاتر بردن وجهه‌ی اجتماعیش کمک کنه‌. اما چطوری می‌شه راه کسب درآمد بالا برای علاقه‌مندان به معلمی رو یاد گرفت؟ تو این دوره در کنار بهترین‌های این حوزه شما تبدیل به یک استاد حرفه‌ای می‌شید که مدارس بزرگ و دانش‌آموزان همه‌ی شهرها دنبالشن.

جلسات و سرفصل های دوره

اگه میخوای توجه افراد رو به موضوعی که داری ارائه میدی جلب کنی، باید تم جالب و جذابی داشته باشی. به بهانه و مثالی برای شروع جلسه تم میگن. یکی از نشونه‌های ارائه موفق، تم جالبه.

برنامه‌ریزی و نقشه راه یه معلم برای ارائه محتوا در کنار بررسی روش‌ها و ابزارهایی برای ارزشیابی رو طرح درس میگن.

 امضا درس درواقع مجموعه رفتارها و فعالیت‌هاییه که میتونه منجر به یادگیری سرکلاس درس بشه. زمان‌بندی برای سه تا مسئله هدف‌گذاری، ارائه محتوا و تعامل مجموعا امضا درس یه معلم هستن.

برای ارزشیابی تو یه کلاس درس سه تا رویکرد وجود داره. ارزشیابی با یادگیری، برای یادگیری و منجر به یادگیری. انتخاب هرکدوم از اینا و روشش بستگی به معلم داره.

معلم باید بتونه از ابزار و وسایل در دسترس برای تفهیم درس استفاده کنه. چون اینجوری تئوری درس رو به سمت و سوی کاربردی بودن میبره.

پیش آموخته‌ها : بررسی مطالب پیش نیاز و ارتباطشون با درس جدید، یکی از مهارت‌های مهم تدریسه. مدرس با توجه به سطح کلاس درس و مطالبی که قبلا گفته شده پیش نیازهارو مشخص میکنه.

تدریس خود: یک معلم موفق‌، در کنار درسی که ارائه میده، مجموعه‌ای از رفتارها و دیدگاه‌های شخصیش رو به مخاطبینش منتقل میکنه. این یعنی افراد میتونن از یک مدرس الگوبرداری کنن.

تهییج ذهنی: چطور میشه دانش‌آموزا رو به اوج یادگیری رسوند. این همون چیزیه که یک مدرس میتونه با مهارتی تحت عنوان تهییج ذهنی اون رو عملی کنه.

ارتباط غیر کلامی: نوع رفتار و حرکات، زبان بدن و ارتباط چشمی مجموعا منجر به ارتباط غیرکلامی با مخاطب میشن. چیزی که به ارائه بهتر کمک میکنه و تعامل در کلاس رو افزایش میده.

جانشین پروری: بعد از کسب کردن تجربه تو حوزه تدریس، لازمه دانسته‌هاتون رو به افراد جدیدی منتقل کنید تا اون‌ها هم بتونن تو این مسیر موفق باشن.

مشاوره: لازمه موفقیت یک معلم، آشنایی نسبی با مسائل مشاوره‌ای دانش‌آموزانه. معلم باید تا حدودی به حل مشکلات درسی تو مراحل اولیه کمک کنه و بعد اون‌رو به مشاور ارجاع بده.

آموزش مفاهیم: معلم هر درس تو اون حوزه میتونه به شکل تخصصی به دانش‌اموزا کمک کنه. این اطلاعات میتونه به دانش‌آموزان در شیوه درس خوندن هم کمک کنه.

توسعه فردی: کسب توسعه فردی میتونه به پیشرفت یک معلم کمک زیادی کنه. روش‌های مختلفی هم برای این کار وجود داره و در مسیر موفقیت ما تاثیر مثبتی داره.توی این بخش یاد میگیریم که چطور میتونیم هرسال بهتر از پارسال باشیم و همیشه یه معلم با اطلاعات نو و دست اول باشیم.

مطالعه تجربیات موفق: استفاده از تجربیات و شنیدن داستان موفقیت تو حوزه کاری میتونن نقش زیادی در دیدگاه و نگرش افراد داشته باشه.

مطالعه تجربیات ناموفق : همونطور که شنیدن موفقیت‌ها میتونه باعث انگیزه بشه، بررسی دلایل شکست و تجربه ناموفق یک معلم هم میتونه به ما کمک کنه. با شنیدن تجربیات ناموفق یه معلم حرفه‌ای، میفهمیم تو مسیر معلمی چه اشتباهاتی ممکنه انجام بدیم و ازش پیشگیری کنیم.

مطالعه اولیا: ما به عنوان معلم باید بتونیم با اولیا دانش‌آموز ارتباط خوبی داشته باشیم. گاهی انتقال اطلاعات مشاوره‌‌ای موثر به اونها،میتونه به روند تحصیلی دانش‌آموز کمک کنه. ولی اینکار حسیاسیت‌های خودشو داره و باید اصول اینکار رو یاد بگیریم.

مطالعه مدیران: ما به عنوان یک معلم در محیط کار با مدیران مدرسه ارتباط خواهیم داشت. پس باید بتونیم از اونها کمک بگیریم و پیشنهادات خودمون رو به اونها ارائه بدیم.

مطالعه معلمان: معاشرت با معلم‌ها که طبیعتا همکاران ما هستند میتونه به ما نکاتی رو یاد بده که نتیجه تجربیات اون‌هاست. با کمک گرفتن از اونها میتونیم سریعتر به نتایج موفقیت‌آمیز برسیم.

خاطرات دانش آموزی :‌تجربه دوران دانش‌آموزی و خاطرات ما در دوران تحصیل میتونه برای دانش‌آموزان الهام بخش باشه و اونها گاها از ما الگوبرداری کنند.

آینده شغلی: با شناخت کامل از فعالیت در حوزه تدریس و آینده شغل معلمی، ما میتونیم مسیری ملموس‌تر رو پیش پامون احساس کنیم و برای موفقیت در این مسیر تلاش بیشتری کنیم.

درخواست مشاوره

در صورت داشتم هرگونه سوال در مورد دوره و جلسات ،نام و شماره خود را برای ما بفرستید

ما تو سریع ترین زمان ممکن باهات تماس میگیریم

جلسات و سرفصل های دوره

معلم شو

دانشجویان دانشگاه‌های فرهنگیان

در این دوره دانش و تجربیاتی رو یاد میگیرید که برای رسیدن بهش سال‌ها آزمون و خطا لازمه!

معلم شو

معلمان

دوره تدریس کارابیز میتونه به معلمین هم برای پیشرفت تو کارشون کمک کنه.

معلم شو

دانشجویان دانشگاه های برتر

اگه تو دانشگاه‌های سطح اول کشور درس میخونی و میخوای تو حوزه تدریس فعالیت کنی.

اساتید دوره

معلم شو

چرا گذروندن این دوره ضروریه ؟

معلم شو

حالا وقتشه دیگه یه معلمه حرفه ای بشی!

معلم شو

چطور می‌تونم از کیفیت دوره مطمئن بشم؟

حضور اساتید کاربلد و موفق تو حوزه تدریس در کنار ویژگی‌های منحصربه فرد مدرسه کسب و کار کارابیز، نشون‌دهنده کیفیت بالای این دوره آموزشیه.

معلم شو

این دوره به درد چه کسایی می‌خوره؟

این دوره برای هر فردی که در حوزه آموزش و مشاوره تحصیلی کار میکنه و یا به این حوزه‌ها علاقه داره مفیده

معلم شو

ویدیو کلاس‌ها قابلیت دانلود دارند؟

خیر. شما میتونید با ورود به پنل کاربریتون در سایت کارابیز به ویدیو کلاسها دسترسی داشته باشید.

معلم شو

تا چه مدت به ویدیو‌ها دسترسی دارم؟

از زمانی که دوره رو خریداری میکنید به مدت ۶ ماه میتونید کامل به محتوای دوره دسترسی داشته باشید.

معلم شو

برنامه آموزشی چجوریه؟

شما تو این دوره ۷ ساعت مفید برنامه آموزشی خواهید داشت. محتوای دوره تو سه بخش طرح درس نویسی، انتقال تجربه و مهارت‌های مشاوره‌ای معلمان تدریس میشه.

معلم شو

گواهی هم صادر می‌شه؟

گواهی پایان دوره با امضا اساتید دوره، در اختیارتون قرار میگیره.

معلم شو

بعد از خرید دوره محتوا به صورت کامل در اختیارمه؟

بله، شما بعد از خرید بسته تدریس کارابیز، به محتوای کامل دوره دسترسی دارید.

معلم شو

آموزش های رایگان هم وجود داره. چرا باید هزینه کنم؟

توی این دوره ، شما از تجربیات افرادی بهره مند می شوید که در زمینه ی تدریس ، از نظر رضایت دانش آموزان و موفقیت های مالی ، از شاخص ترین مدرسین ایران هستن و یاد گرفتن مسیر کسب درآمد و موفقیت با کمک معلمین موفقی که در آموزش ایران جزو افراد تاثیرگذار هستن ، به این راحتی پیدا نمیشه و خیلی ارزشمنده.

فقط یه مدرس پیگیر تا اینجا میاد

معلم شو

چرا کارابیز ؟

ورود به بازار کار، یه فرصت ویژه

بعد از گذروندن دوره آموزشیت، میتونی به عنوان یه معلم حرفه‌ای کار کنی و آموخته‌هات رو به کار بگیری.

زمانتو مدیریت کن

تو زمان کوتاهی میتونی صفر تا صد یه دوره رو ببینی و مطمئن باشی که کل زمانی که صرف دیدن دوره میکنی، اطلاعات مفید بدست میاری و وقتت هدر نمیره.

دسترسی به کلاس‌ها تو هر زمان و مکان

ویدیو کلاس‌هاتو میتونی بارها و بارها ببینی و همیشه و هرجا روی یک سیستم هوشمند مثل تبلت، موبایل و کامپیوتر کلاس‌های آموزشیت کنارتن.

کیفیت آموزشی، بهترین تضمین

ما تو دوره‌های آموزشی مدرسه کسب و کار کارابیز از بهترین اساتید کمک گرفتیم و این یعنی دوره‌هایی که خیلی به کارت میان.

پشتیبانی دوره معلم شو

معلم شو

اگه در طول دوره با مشکلی مواجه شدم باید چیکار کنم؟

از 3 طریق میتونید با در ارتباط باشید:

معلم شو

تو سامانه‌ی پشتیبانی ما تیکت ثبت کنید.

معلم شو

ازطریق شماره تماس‌های کارابیز با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

معلم شو

ازطریق واتسپ کارابیز سوالاتتونو از ما بپرسید.

اگر هنوز هم چیزی هست که دوس داری راجع بهش بدونی از اینجا با ما در ارتباط باش

درخواست مشاوره

در صورت داشتم هرگونه سوال در مورد دوره و جلسات ،نام و شماره خود را برای ما بفرستید

ما تو سریع ترین زمان ممکن باهات تماس میگیریم