وحید رجبلو

کارآفرین و بنیان گذار استارت آپ توانیتو

مصاحبه

برای مشاهده ویدئوی مصاحبه کارآفرین روی تصویر کلیک نمایید.

وحید رجبلو

وحید رجبلو، متولد 1366 در کرج است، او به دلیل بیماری SMA، فقط کنترل 2 درصد از بدن خود را دارد، اما با پذیرش و درک مشکلاتش، راه های جدیدی برای حضور موفق در جامعه برای خودش و دیگر توانیابان خلق کرده است.

تا پیش از این، اکثر افراد توانیاب تنها با استفاده از یک ابزار مثل: قلمو یا مداد، به واسطه ی  نقاشی، طراحی و نویسندگی در جامعه حضور داشته باشند، اما این برای وحید کافی نبود.

او با یاد گرفتن برنامه نویسی وب، PHP و جاوا قدم در طراحی سایت گذاشت و امروزه بیش از 200 سایت طراحی کرده است، اما حتی این هم برای او کافی نبود و وحید می خواست به کسانی که نمی توانند از خانه خارج شوند، پلتفرم برای برطرف کردن سریع و تخصصی نیاز هایشان بدهد. از این رو استارتاپ توانیتو را بنیانگذاری کرد.

توانیتو

موسسه‌ای خیریه یا مردم‌نهاد نیست، شرکت «توانا توسعه تدبیر» با نام تجاری «توانیتو» کسب‌وکاری ایرانی است که می‌کوشد با استفاده از فناوری روز، علوم کامپیوتر، اینترنت و دستگاه‌های هوشمند زندگی را برای شهروندان دارای معلولیت، سالمندان، بیماران و سایر اقشار جامعه راحت‌تر کند. از سال 96، وحید رجبلو به عنوان مدیرعامل شرکت توانیتو و برنامه نویس، مشغول به فعالیت است.

نگاهی بر فعالیت های وحید رجبلو:

  • بنیانگذار شرکت توانیتو
  • موسس فروشگاه توانیتو (که در حوزه ی فروش لوازم توانبخشی فعالیت دارد.)
  • تدریس نقاشی
  • برنامه نویسی

برای دیدن لیست کامل دوره های مدرسه کسب و کار کارابیز روی دکمه زیر کلیک کن