دوره های مدرسه کسب و کار کارابیز

استارت باکس

ضروری ترین مباحث در حوزه مهارت‌های نرم، کسب و کار و کارآفرینی

استارت باکس کارابیز فاصله تو رو تا کار جدیدت، کرده فقط 90 ساعت، توی این دوره مهارت هایی رو یاد میگیری که باهاشون می تونی مسیر شغلی بهتری پیدا کنی یا خودت وارد دنیای کارآفرینی بشی. استارت باکس کارابیز، 15 درس از دنیای کسب و کار، دنیای کارآفرینی و مهارت های نرمه. 13 تا درس رو برات انتخاب کردیم، 2 تا درس رو هم تو از بین درسهای اختیاری برمیداری. محتوای بسته 180 روز در اختیار شماست تا بتونید این درسها رو ببینید و یاد بگیرید. برای راحتی شما، ما 15 درس رو به سه ترمک 5 تایی دسته بندی کردیم. پیشنهاد میدیم هر هفته 1 ساعت از درس های اون ترمک رو تماشا کنید.

توسط برترین اساتید

90+ ساعت آموزش کاربردی

180 روز پشتیبانی

بسته کسب و کار ایکس

آموزش تخصصی ورود به یک کسب و کار

برای ورود به هر کسب و کاری، لازمه با الفبا و چم و خم اون حوزه آشنا شیم، که اینا معمولا با تجربه و مطالعه زیاد به دست میاد، ولی ما براتون یه میون بر طراحی کردیم، با کمک نخبه های هر کسب و کاری، مهمترین سرفصل هایی که لازم دارید تا بتونید جای پاتون رو توش محکم کنید رو براتون آماده کردیم. تا بتونین تو سریع ترین حالت تو رشته مورد علاقتون کارتون رو شروع کنین.

توسط نخبگان کسب‌و‌کار

90+ ساعت آموزش تخصصی

180 روز پشتیبانی

وبینار های تخصصی

میتونی کارآفرین محبوبت رو انتخاب کنی

وبینارهای تخصصی، آنلاین برگزار میشه که شامل جلسات تعاملی با کارآفرین محبوب شماست. در این دوره درباره ی فرصت ها و مهارت های تخصصی حوزه کاری مورد علاقتون صحبت میشه و کسب تجربه می کنید تا با شناخت بیشتر، گامهای محکمتری برای رسیدن به هدفتون بردارید.
این دوره در طول سال به صورت وبینار های تخصصی و کلاس های زنده برگزار میشه که زمان، موضوع و هزینه اون از طریق سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی کارابیز اطلاع رسانی میشه.

توسط کارآفرینان برگزیده

جلسات تعاملی و وبینار های تخصصی

مدت دوره : متغیر

دوره تجربه کاری

کارآموزی حضوری

در محل کسب و کارهای کارآفرینان

تجربه کار واقعی و ارتباط با کارآفرینها

مدت دوره : متغیر

دوره تجربه کار واقعی، به صورت فرصت های دوره ای در طول سال در کسب و کار های همکار کارابیز در اختیار شما عزیزان قرار میگیره، تو این دوره ها می تونین با شرایط کار آشنا بشین، تجربه کسب کنین و روابط کاریتون رو گسترش بدید، حتی امکان داره جذب اون مجموعه بشین ولی ارزش اصلی دوره، تجربه کار دو ماهه تو بهترین کسب و کارهای ایران تو حوزه مورد علاقه شماست. این دوره رو فقط کسایی میتونن بردارن که استارت باکس کارابیز یا یکی از بسته های کسب و کار ایکس رو گذرونده باشن.