دوره های مدرسه کسب و کار کارابیز

استارت باکس

دوره ها

ضروری ترین مباحث در حوزه مهارت‌های نرم، کسب و کار و کارآفرینی

استارت باکس کارابیز فاصله تو رو تا کار جدیدت، کرده فقط 90 ساعت، توی این دوره مهارت هایی رو یاد میگیری که باهاشون می تونی مسیر شغلی بهتری پیدا کنی یا خودت وارد دنیای کارآفرینی بشی. استارت باکس کارابیز، 15 درس از دنیای کسب و کار، دنیای کارآفرینی و مهارت های نرمه. 13 تا درس رو برات انتخاب کردیم، 2 تا درس رو هم تو از بین درسهای اختیاری برمیداری. محتوای بسته 180 روز در اختیار شماست تا بتونید این درسها رو ببینید و یاد بگیرید. برای راحتی شما، ما 15 درس رو به سه ترمک 5 تایی دسته بندی کردیم. پیشنهاد میدیم هر هفته 1 ساعت از درس های اون ترمک رو تماشا کنید.

دوره ها

توسط برترین اساتید

دوره ها

90+ ساعت آموزش کاربردی

دوره ها

180 روز پشتیبانی

بسته کسب و کار ایکس

دوره ها

آموزش تخصصی ورود به یک کسب و کار

برای ورود به هر کسب و کاری، لازمه با الفبا و چم و خم اون حوزه آشنا شیم، که اینا معمولا با تجربه و مطالعه زیاد به دست میاد، ولی ما براتون یه میون بر طراحی کردیم، با کمک نخبه های هر کسب و کاری، مهمترین سرفصل هایی که لازم دارید تا بتونید جای پاتون رو توش محکم کنید رو براتون آماده کردیم. تا بتونین تو سریع ترین حالت تو رشته مورد علاقتون کارتون رو شروع کنین.

دوره ها

توسط نخبگان کسب‌و‌کار

دوره ها

90+ ساعت آموزش تخصصی

دوره ها

180 روز پشتیبانی

وبینار های تخصصی

دوره ها

میتونی کارآفرین محبوبت رو انتخاب کنی

وبینارهای تخصصی، آنلاین برگزار میشه که شامل جلسات تعاملی با کارآفرین محبوب شماست. در این دوره درباره ی فرصت ها و مهارت های تخصصی حوزه کاری مورد علاقتون صحبت میشه و کسب تجربه می کنید تا با شناخت بیشتر، گامهای محکمتری برای رسیدن به هدفتون بردارید.
این دوره در طول سال به صورت وبینار های تخصصی و کلاس های زنده برگزار میشه که زمان، موضوع و هزینه اون از طریق سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی کارابیز اطلاع رسانی میشه.

دوره ها

توسط کارآفرینان برگزیده

دوره ها

جلسات تعاملی و وبینار های تخصصی

دوره ها

مدت دوره : متغیر

دوره تجربه کاری

دوره ها

کارآموزی حضوری

دوره ها

در محل کسب و کارهای کارآفرینان

دوره ها

تجربه کار واقعی و ارتباط با کارآفرینها

دوره ها

مدت دوره : متغیر

دوره تجربه کار واقعی، به صورت فرصت های دوره ای در طول سال در کسب و کار های همکار کارابیز در اختیار شما عزیزان قرار میگیره، تو این دوره ها می تونین با شرایط کار آشنا بشین، تجربه کسب کنین و روابط کاریتون رو گسترش بدید، حتی امکان داره جذب اون مجموعه بشین ولی ارزش اصلی دوره، تجربه کار دو ماهه تو بهترین کسب و کارهای ایران تو حوزه مورد علاقه شماست. این دوره رو فقط کسایی میتونن بردارن که استارت باکس کارابیز یا یکی از بسته های کسب و کار ایکس رو گذرونده باشن.